Krásný 3* hotel v blízkosti Bad Gasteinu

Referenční číslo: SO19901
Země: Rakousko
Region: Gastein
Město: Bad Gastein
Typ nemovitosti: Hotel / Penzion
Investiční příležitost
Cena:
Původní cena:
1.970.000 €
2.600.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji krásný 3* hotel v blízkosti Bad Gasteinu.

Hotel obklopený horami se nachází v krásné oblasti Bad Gasteinu, na okraji vesnice Böckstein. Hotel je situován mezi dvěma hlavními lyžařskými oblastmi v údolí. Do lyžařské oblasti Sportgastein je to cca 4 km, stejnou vzdálenost je třeba urazit i k Stubnerkögelbahn a do Bad Gasteinu. Hotel je nejbližším ubytovacím zařízením k Sportgasteinu a je jediný, ke kterému lze dojet na lyžích přes freeride stezku. Pro Vaše pohodlí je možné dopravit se do lyžařských areálů i ski busem. Zastávka ski busu je vzdálena pouhých 150 m od hotelu. Přímo před hotelem vede mnoho turistických a cyklistických tras.

Z každého pokoje si můžete vychutnat krásný výhled na hory, vodopád či řeku.

V okolí hotelu se nachází pramen vody, který je spjatý se známou vodou Evian. V hotelu je tato voda využívána i v kuchyni, tato voda také zásobuje dvě jezírka v prostorách hotelu.

Hotel se skládá ze dvou budov a leží na pozemku o rozloze cca 1,5 ha. Hlavní budova čítá 5 pater a má celkovou rozlohu 2 700 m2. Druhá budova má rozlohu 610 m2. K dispozici je 36 pokojů s celkem 120 lůžky v hlavní budově. Většina pokojů je prostorných – skládá se z obývacího pokoje a ložnice. 7 z těchto pokojů tvoří apartmány s vybavenou kuchyní. Druhá budova se skládá z 12 pokojů s celkem 21 lůžky a apartmánu, který je dělen na 2 ložnice, obývací pokoj, spa se saunou, kuchyň a 2 koupelny. Apartmán je možné využívat k pronájmu hotelovým hostům nebo jako bydlení vlastníků hotelu.

V hotelu jsou k dispozici 2 restaurace s barem a kuchyní – obslouží až 120 lidí najednou. V létě je možné postavit některé stoly na zahradu a vytvořit tak příjemnou atmosféru pro venkovní posezení V hotelu je dále sauna s infračervenou kabinou a relaxační místností, fitness, lyžárna s vysoušeči bot. Myslelo se i na hosty s dětmi –  v přízemí je dětská herna se souborem hraček a videoprojektorem, kde je možné pouštět kreslené pohádky.

Ve všech místnostech hotelu je k dispozici vysokorychlostní internet a TV s více jak 200 televizními kanály.  V lobby si mohou Vaši hosté odpočinout na pohodlné sedačce a přečíst si knihu z menší knihovny.

Před hotelem najdete prostorné parkoviště pro 40 aut, dále 7 garážových stání – garážová stání lze pronajmout hostům nebo je možné je využít pro hotelový transport.

V současné době hotel nabízí hostům i pronájem kol. Další restaurace jsou dosažitelné během cca 10 minut pěšky.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím obraťte se na nás, rádi Vám sdělíme více informací či Vám domluvíme prohlídku nemovitosti.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: