Investice: luxusní nemovitosti se vyplatí čím dál víc

V souvislosti s prohlubující se ekonomickou krizí hledá řada lidí způsob, jak bezpečně investovat své peníze. Jedním z nejbezpečnějších prostředků se nyní jeví investice do luxusních nemovitostí, ať už v zahraničí nebo v České republice.

Jedním z důvodů je právě nejistota na akciových trzích a v bankovním sektoru, která se v posledních měsících stupňuje. To je ale jen jeden z důvodů, proč se stále více lidí pro koupi luxusních realit opravdu rozhodne. Lidé si stále více chtějí za své peníze dopřát komfortu.

Luxusní nemovitosti nelákají pouze svou atraktivní lokalitou, důležité je i samotné vybavení nemovitosti. Výjimkou není bazén, spa s jacuzzi nebo sauna přímo v budově. V okolí bývá často golfový rezort, tenisové kurty nebo další možnost sportovního vyžití.

Velmi důležité je při nákupu luxusních realit finanční hledisko. Počáteční náklady jsou sice vyšší než u běžné nemovitosti, u řady luxusních nemovitostí v zahraničí se ale nabízí velmi oblíbená možnost dalšího pronájmu. Garantovaný příjem z pronájmu se obvykle pohybuje ve výši od 5 % do 8 % netto z kupní ceny ročně. Tato částka je uváděna již po odečtení provozních nákladů a odměny správcovské společnosti. Výnosy jsou navíc zpravidla navyšovány o roční míru inflace nebo indexem spotřebitelských cen v dané zemi, který nicméně přibližně odpovídá roční inflaci.

Jak vybrat luxusní nemovitost v zahraničí přímo pro vás?

Jednou z českých realitních kanceláří, která se zaměřuje na prodej luxusních nemovitostí v zahraničí, je společnost Rellox. V naší nabídce jsou stovky luxusních rodinných domů, luxusních vil i apartmánů. V současné době je největší zájem o nákup nemovitosti alpských nemovitostí v Rakousku a Švýcarsku, zájem je také o francouzské Savojské Alpy. Kromě horských destinací vítězí mezi zájemci o luxusní nemovitosti Azurové pobřeží, italské Toskánsko či Mallorca.

Z mimoevropských destinací se zájem soustředí na Karibik a Mauritius, roste ale také poptávka po nemovitostech ve Spojených státech amerických. Kromě velkých měst jako New York a Los Angeles jednoznačně vede Florida.

Při nákupu luxusních nemovitostí v zahraničí můžete využít služeb společnosti Rellox. To vám přinese řadu nesporných výhod. Rellox vám poskytne komplexní servis, včetně přípravy kupní smlouvy a jejího překladu do českého jazyka, navíc nákup přes naši kancelář není dražší než při nákupu přes zahraniční realitku. Kupujícímu je navíc k dispozici kontaktní osoba přímo v Česku.

Jednoznačnou výhodou je, že vám na rozdíl od místních realitek, které jsou často vázány pouze na konkrétní lokalitu, můžeme dát na výběr z většího množství oblastí a regionů. Na základě vašeho zadání můžeme připravit nabídky nejvýhodnějších investičních příležitostí v různých lokalitách.

Pokud o nákupu luxusních nemovitostí v zahraničí vážně uvažujete, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám zodpovíme případné dotazy.

» Luxusní nemovitosti z nabídky realitní společnosti Rellox.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: