Hezké Vánoce a hodně štěstí v roce 2015

Společnost Rellox v roce 2014 oslavila deset let své působnosti v České republice a nadále posílila svoji pozici největšího prodejce zahraničních realit v regionu střední a východní Evropy.

Kromě spokojených klientů o tom svědčí také fakt, že si naši společnost vybrali mnozí celosvětově renomovaní developeři, které od letošního roku zastupujeme ve střední Evropě. Mohli jsme tak rozšířit naši nabídku o zcela unikátní projekty například v Dubaji či na Floridě.

Navázali jsme několik nových partnerství zejména na španělském trhu, který se stává opět vyhledávanou destinací pro realitní investice. Od letošního roku pokrývá naše nabídka španělských nemovitostí prakticky celé kontinentální pobřeží a KanárskéBaleárské ostrovy.

Nadále je pro nás stěžejním trhem Rakousko, o které je ze strany našich klientů největší zájem. Dovolím si tvrdit, že naše nabídka rakouských nemovitostí je celosvětově unikátní.

Věřím, že kromě rozšíření nabídky o nové destinace se nám také podařilo zkvalitnit portfolio našich nemovitostí. Cestou dalšího zkvalitnění chceme jít i v příštím roce a nabízet nemovitosti, které se nacházejí v zajímavých lokalitách, jsou od prověřených developerů a poskytují kupujícímu kvalitu za odpovídající cenu. Vzhledem k tomu, že spolupracujeme přímo s developery nových projektů, tak ve většině případů neúčtujeme provizi kupujícímu. Klient navíc dostává nezkreslené informace přímo od prodávajícího, mnohdy se může osobně setkat s majitelem zahraniční developerské firmy a získat tak osobní vazbu na danou nemovitost a oblast. Víme, že toto je pro klienty podstatná výhoda a v roce 2015 chceme umožnit ještě větší propojení mezi prodávajícími a potenciálními investory.

Jako firma, která v České republice a střední Evropě zakládala sektor zahraničních realit, chceme i nadále určovat standardy této specifické realitní činnosti. Naším cílem je poskytovat služby a nemovitosti v té nejvyšší kvalitě. I v roce 2015 se budeme snažit Vám pomoci najít Vaši vysněnou nemovitost u moře či v Alpách, nebo výhodně investovat do realit – nejlépe oboje dvoje dohromady.

Přeji pohodové Vánoce a hodně stěstí a zdraví v roce 2015!

Mgr. Jan Rejcha
jednatel firmy Rellox

PF 2015

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: