FOTO & VIDEO: Prohlédněte si nové chalety s výhledem na Alpy

V lednu 2018 jsme navštívili několik nových realitních projektů v rakouských Alpách. Kromě jiného jsme navštívili také projekt výstavby luxusních chaletů přímo u sjezdovky v lyžařské oblasti Wildkogel Arena.

Byla zde totiž dokončena první fáze projektu a všechny chalety v této první fázi již byly předány svým novým majitelům. Zároveň byla zahájena druhá fáze, která čítá 24 nových chaletů na prodej.

Resort se nachází v obci Neukirchen am Großvenediger patřící k oblíbeným zimním lyžařským i letním turistickým střediskům. Majitelům i jejich hostům je k dispozici zázemí resortu zahrnující recepci, restauraci, kavárny, přírodní koupaliště, lyžařskou školu, obchod se sportovním vybavením, půjčovnu kol a lyží, nabíjecí stanici na elektrokola nebo bohatě vybavené dětské hřiště.Zajímalo nás, jak vypadají již dokončené chalety. Ing. Olga Muchová ze společnosti Rellox, která projekt exkluzivně prodává v České republice a na Slovensku, poskytla několik postřehů:

„Umístění projektu je fantastické – z chaletů se nabízejí nádherné výhledy na Alpy. Připadáte si jako v jiném světě – bez problémů, bez starostí a o to přece při dovolené jde především! Interiéry chaletů jsou velmi vkusně a kvalitně vybaveny. Osobně se mi velmi líbí moderní alpský styl, který je zde patrný v každém detailu. Od prosince je v provozu hlavní budova s recepcí a útulným barem, odkud je opět nádherný výhled na okolní hory. Na sjezdovku je to opravdu jen kousek.“

Olga Muchová na místě nafotila několik fotek, které Vám přinášíme níže. Níže také naleznete nové profesionální video, které vás provede resortem a chalety.

Pokud uvažujete o koupi nemovitosti v Alpách a zejména pokud preferujete koupi samostatného domu se zajištěným servisem a správou, tak si dovolujeme tento nový projekt chaletů s výhledem ma Vysoké Taury doporučit k Vaší úvaze a případné osobní návštěvě.

Ing. Olga Muchová se Vámi ráda poděli o své osobní dojmy, můžete ji kontaktovat na email: olga.muchova@rellox.com nebo mob.: 733 532 291. 

Video: přijměte pozvánku na návštěvu resortu, který může být vaším druhým domovem v Alpách

Aktuální fotografie: chalety na prodej v rakouských Alpách

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: