Exkluzivní vila v první linii u moře, Hvar

Referenční číslo: SO19452
Země: Chorvatsko
Region: Ostrov Hvar
Město: Vrboska
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Rodinný dům/Vila
Velikost: 253.00 m2
 
Cena:
1.820.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout krásnou, kompletně rekonstruovanou vilu (rok 2015) v první linii u moře. Její exkluzivní poloha  zaručuje ničím nerušený výhled na moře, který si můžete vychutnat z některé z mnoha teras.

Obytná plocha 253 m2 je rozdělena na 3 apartmány se dvěma ložnicemi. Každý apartmán se rozkládá na jednom poschodí. Všechny apartmány jsou kompletně zařízené a klimatizované. Součástí každého bytu je i prostorná moderní koupelna a soukromá terasa. Jednotlivé apartmány mohou být využívány  samostatně a jsou tak vhodné k dalšímu pronájmu. K vile náleží také privátní parkovací stání pro 5 aut.  

Dva z apartmánů jsou vybaveny topným systémem Glamox, který je speciálně určený pro používání v přímořských lokalitách. Vilu je tak možné obývat 365 dnů v roce. Vila leží na pozemku o rozloze 564 m2. Je připojena na vodu, elektřinu, kanalizaci, telefon a wifi internet.

Součástí vily je i herna pro děti či pro dospělé (vhodná též jako TV místnost, pro stolní fotbal, šipky nebo kulečník). Dům je podsklepený a umožňuje tak využívat tyto prostory jako vinný sklípek, místo pro skladování zeleniny apod. Před domem můžete využít posezení s grilem pro 10-15 osob. Součástí této zóny je tradiční dalmatský peka-gril, venkovní kuchyň a v neposlední řadě venkovní sprcha.  

Vila se nachází na ostrově Hvar v městečku Vrboska, jen 10 minut chůze od jeho centra, 20 minut chůze od Jelsa a 10 minut jízdy od přístavu ve městě Stari Grad.  Samotné městečko Vrboska nabízí ACI marinu s čerpací stanicí a technickým servisem pro lodě, několik restaurací, poštu, 2 supermarkety, turistickou kancelář, pekařství, obchody se zmrzlinou apod.

Budoucímu majiteli je vila k dispozici od podzimu 2016. Nemovitost si dovolujeme nabídnout náročným zájemcům, kteří hledají soukromí přímo u moře. Zejména si dovolujeme upozornit příznivce yachtingu na vynikající zázemí - kotviště přímo u vily a zázemí ACI mariny v obci Vrboska.

Ostrov Hvar je považován za jeden z nejkrásnějších ostrovů - nejen na dalmatském pobřeží, ale na celém světě. Jednoznačnou výhodu je také snadná dostupnost trajektem ze Splitu. Více informací o Hvaru naleznete ZDE

Obec Vrboska, také někdy nazývaná Malé Benátky, se nachází v malebném zálivu s přímým a frekventovaným spojením na pevninu. Historie rybářského městečka Vás osloví ihned po příjezdu. Stejně tak si můžete vychutnat místní gastronomii a vyhlášené hvarské víno. Více informací o lokalitě Vrboska ZDE

Zaujala Vás nabídka této exkluzivní nemovitosti? Rádi Vám poskytneme více informací, případně zajistíme osobní prohlídku na místě.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: