Exkluzivní nabídka - Rodinný penzion v Ötztalském údolí

Referenční číslo: SO20095
Země: Rakousko
Region: Sölden/Ötztal
Město: Ötztalské údolí
Typ nemovitosti: Hotel / Penzion
Investiční příležitost
Cena:
2.500.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Přinášíme exkluzivní nabídku na koupi penzionu ve vyhledávaném Ötztalském údolí. To je považováno za nejkrásnější horskou oblast celého Rakouska. Vyniká stovkami třítisícových vrcholků, ledovci, garancí sněhu a množstvím volnočasových aktivit v přírodě, které zde můžete provozovat celoročně. Nachází se zde také nejvyšší hora Tyrolska – Wildspitze.

Nabízený skvěle udržovaný penzion se nachází v obci Vent, která leží stranou od rušných středisek Ötztal. Nabízí tak soukromý zimní ráj, kde najdete stále vzácnější klid a pohodu. Přitom jste pouze 17 km od světoznámého Söldenu a 30 km od vyhledávaných termálních lázní Aqua Dome. Přímo u resortu je zastávka skibusu, v těsné blízkosti se nachází restaurace, supermarket a vlek. V obci Vent jsou 4 vleky a 5 km sáňkařská dráha.


Sölden

Světově proslulé lyžařské středisko Sölden se nachází pouhých 17 minut od Ventu. Kromě známého FIS Ski World Cup hostí Sölden mnoho dalších zajímavých akcí jako například Electric Mountains, Hannibal apod. Díky vysoké nadmořské výšce mezi 1350 a 3340 m. n. m., dvěma ledovcům Rettenbach a Tiefenbach, nejmodernější infrastruktuře lanovek a zasněžovacím systémům garantuje perfektní lyžování od října až do května. Sölden je také jedinou lyžařskou oblastí se 3 vrcholy vyššími než 3000 m. n. m. s velkolepými vyhlídkovými plošinami. 

Sölden přitahuje i filmové nadšence díky natáčení kultovního filmu James Bond - Specter. Nejvýznamnější momenty si můžete připomenout ve zbrusu nové instalaci 007 ELEMENTS s výhledem na vrcholky Ötztalu.


Aqua Dome

Fascinující termální lázně Tirol Therme Aqua Dome představují nejlepším spa resort v Alpách. Díky úžasným výhledům do majestátních hor, příjemně teplé a bublající vodě přináší dokonalou relaxaci pro tělo i mysl. Součástí jsou 2 kryté bazény, bazén s teplotou vody 34 a 36 stupňů, bazén s podvodní hudbou, whirlpool s termální vodou, bazén pro děti, rozlehlý saunový svět, pára, solná jeskyně, fitness, a mnoho dalšího.


Penzion na prodej do osobního vlastnictví

Součástí penzionu je 5 apartmánů, 3 pokoje a obchodní prostory. Součástí objektu je také prádelna, lyžárna s novým sušákem na boty, sklep, garáž, carport a zpevněné parkoviště pro 5 aut.

APARTMÁNY:

  • 3x dvouložnicový apartmán s obývacím pokojem propojeným s americkou kuchyní + koupelna s WC + vedlejší místnost
  • 2x jednoložnicový apartmán s obývacím pokojem s jídelnou + kuchyň + koupelna s WC

Ke každému apartmánu náleží balkon. Větší apartmán má vlastní oplocenou zahradu o rozloze 140 m2.

POKOJE:

  • 2 dvoulůžkové pokoje s koupelnou (1 pokoj má balkon)
  • 1 pokoj pro zaměstnance s koupelnou (francouzský balkon)

OBCHODNÍ PROSTORY:

Obchodní plocha činí 45 m2.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku místa výstavby v Rakousku.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: