Exkluzivní apartmány v Miami

Referenční číslo: FI18635
Země: USA
Město: Miami
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 52.03 m2 - 113.81 m2
 
Cena:
284.900 US$ - 870.900 US$ (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Prodáno

Pulzující město Miami

Miami je úžasným místem pro ty, kteří milují místa, kde se stále něco děje. Jedná se o světově prosluslou a vyhledávanou destinaci u zátoky Biscayne Bay. Najdete zde mnoho restaurací, kaváren, barů a možností pro sportovní i kulturní vyžití. V Miami začala výstavba mnoha nových projektů a tento, který Vám nabízíme, se nachází přímo v srdci všeho nového.

Nabízený projekt je situovaný přímo u známého parku Margaret Pace Park, kde najdete tenisové kurty, hřiště na volejbal, basketbal a fotbal. Hned vedle je umístěno jachtařské centrum, kde se každoročně koná mezinárodní lodní show. Parky a jachty si užijete hlavně přes den, nebudete se tu ale nudit večer? Určitě ne! Podél promenády u zátoky Biscayne Bay můžete navštívit jednu z několika kaváren, restaurací či barů.

Rezidence

Projekt je postaven v zajímavém architektonickém stylu. Jedinečný oválný tvar vytváří klenuté chodby, kterými se dostanete několika málo kroky od výtahu až ke dveřím Vašeho nového apartmánu.

Apartmány disponují obytnou plochou o výměře 46–97 m2 a sestávají z 1–2 pokojů a 1–2 koupelen. Každý z apartmánů má prostornou terasu, která umožňuje krásný výhled na moře nebo na metropoli. Vaše nová kuchyň bude plně vybavená v evropském stylu – samozřejmostí je granitová pracovní deska a nerezové spotřebiče. Vkusně vybavené budou i koupelny.

K dispozici Vám je i připojení k vysokorychlostnímu internetu a satelitní/kabelová televize. Skleněná okna a dveře odpovídají vysokým požadavkům na odolnost proti větru a energetickou úspornost.

Rezidence nabízí 360 stupňový panoramatický výhled na celé Miami – od nového baseballového stadionu až k pláži.

Vítejte doma

V rezidenci můžete využít bazén či vířivky s výhledem na oceán nebo fitness s výhledem k bazénu. Projít se můžete po lobby s obchody a kavárnou. Na recepci Vás přivítá recepční, která je zde k dispozici 24 hodin denně. V suterénu jsou hlídané podzemní garáže.  Vítejte v rezidenci, ve které budete pyšní na to, že ji můžete nazývat svým druhým domovem.

Developer projektu není v Miami žádným nováčkem. Jeho společnost působí v této oblasti už víc jak 60 let. Tento projekt v sobě snoubí jeho nezaměnitelný styl, bohaté zkušenosti a smysl pro detail.

Možnost pronájmu apartmánu

Budova je již postavena a apartmány jsou dlouhodobě pronajaté. Můžete si tak koupit apartmán a získat okamžitý příjem z pronájmu.

Nájemce platí poplatky spojené s provozem apartmánu. Vlastník platí jen daň z nemovitosti (je vydávána místními úřady každý rok a mění se, v současné době je ve výši cca 2 % z ceny nemovitosti) a pojištění domácnosti (pro apartmán se dvěma ložnicemi je to cca 700 USD/rok).  

Více informací Vám rádi sdělíme na vyžádání. 

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: