Exkluzivní 5* resort s marinou a privátní písečnou pláží u Terstu

Referenční číslo: RK19636
Země: Itálie
Region: Adriatické pobřeží
Město: Sistiana
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Byt/Apartmán
Velikost: 86.40 m2 - 248.88 m2
 
Cena:
340.000 € - 2.100.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi!

Exkluzivní residence s úchvatným výhledem se nachází v zálivu Sistiana, jen pár minut od centra Terstu a necelou hodinu od Benátek. Letiště v Terstu je vzdáleno pouhých 15 minut jízdy autem a dálnice A4 je pouhých 5 minut odsud. Chorvatsko a Slovinsko je velmi snadno dostupné buď autem, nebo lodí. Z Prahy se do zálivu Sistiana dostanete autem za necelých 8 hodin, z Brna přibližně za 6 hodin.

Toto místo je bohaté na kulturu, historii i přírodní krásy. Představuje ráj s nedotčenou přírodou, s romantickými útesy nad mořem a středomořskou vegetací. Plachtění, golf, horská turistika, jízda na koni, zábava v koktejlových barech v zátoce nebo horská cyklistika – to je jen krátký výčet místních nejoblíbenějších kratochvílí.

Celý komplex se rozprostírá na ploše 35 hektarů a sestává ze 460 rezidenčních jednotek o rozloze od 50 m2 do 400 m2. Všechny jednotky nabízejí výhled na moře. Při stavbě byly použity moderní materiály, jako je sklo a ocel, které byly zkombinovány se dřevem a místním kamenem. Není zde žádný provoz, smog ani hluk, ale přesto se díky systému podzemních parkovišť můžete dostat autem až do rezidence. K dispozici je 830 soukromých garážových parkovacích míst a 390 veřejných garážových parkovacích míst.

Součástí resortu je také 5hvězdičkový luxusní hotel, který nabízí přímý přístup na fantastickou soukromou pláž, kde si můžete užít moře v elegantní a intimní atmosféře Beach Clubu. Milovníci plavání také jistě ocení 3 přilehlé bazény. V hotelu se nachází restaurace nabízející místní italskou, středomořskou, nebo mezinárodní kuchyni. Dále je zde prvotřídní spa, fitness a wellness centrum s relaxační místností, posilovnou, saunou, hammam, jacuzzi apod.

U komplexu je marina, nabízející za poplatek možnost kotvení. Ti, kteří nevlastní loď, mohou využít služeb půjčovny v Yacht Clubu.

Resort zahrnuje exkluzivní rezidence různých typů, které charakterizuje komfort, soukromí a luxus. Kupující má možnost si vybrat z několika možností (jednotky od studií až po apartmány se 3 ložnicemi se zahradou nebo terasou) v tradičních „borgo" domech, nebo v moderních řadových domech.

Nemovitosti jsou prodávány nezařízené, nicméně jsou majitelům za příplatek nabízeny služby místního designérského studia. Pokud si budete přát, můžete využít programu dalšího pronájmu vaší jednotky.

Resort zajišťuje ostrahu 24 hodin denně. Různé úrovně celého komplexu jsou propojeny výtahy, které zajišťují snadný pohyb. Pravidelná údržba, úklid, péče o zahradu a správa všech systémů ve veřejných prostorách je samozřejmostí. Správa nemovitosti a úklidové služby jsou nabízeny také soukromým osobám. Majitelé mohou využít i služeb concierge, ať už se jedná o zajištění relaxace ve spa, nebo o gurmánskou večeři v místní restauraci.

Společnost Rellox nabízí tento komplex ve spolupráci s developerem. Kupující tak neplatí realitní provizi!

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: