Dům se 4 byty ke komerčnímu využití

Referenční číslo: SO18873
Země: Rakousko
Region: Jiné oblasti
Město: Graz
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Investiční příležitost
Velikost: 240.00 m2
 
Cena:
196.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Krásný zachovalý dům v obci Maria Lankowitz blízko stejnojmenného kostela. Pouhých 30 km od města Graz. Byty k pronájmu. Vše v perfektním stavu, vybavení nemovitosti v ceně.

Maria Lankowitz je malá obec (cca 2400 obyvatel), která se nachází pouhých 30 km od města Graz. Městečko je zasazeno do klidného, čistého alpského prostředí. Nabízí příjemnou rekreaci v blízkosti jezera, kde je možné koupání, okolí je vhodné pro různě náročné túry, pro sportovní nadšence je zde k dispozici golfový klub, tenisové kury, fotbalový stadion, jízdy na koni a po dni plném aktivit na Vás čekají místní lázně. Nejbližší sjezdovky se nachází 30 minut jízdy autem. Redbull Ring 40 minut jízdy autem.  

Původní, čtyřpatrová budova se nachází v těsném sousedství známého historického kostela Maria Lankowitz, podle kterého se také celé městečko jmenuje. Byla postavena v roce 1950 a je ve vynikajícím stavu. Celková užitná plocha nemovitosti je 240 m2.  V celé nemovitosti funguje dálkové ústřední topení. V podzemí nemovitosti se nachází využitelný sklep, v přízemí najdete byt správce. V patrech se nachází 3 apartmány - každý s rozlohou 55 m2. Každý apartmán disponuje vlastní kuchyní, koupelnou a 3 pokoji. Byt v nejnižším poschodí má k dispozici balkón. Byty jsou velmi pěkné, ve výborném stavu. Tyto apartmány jsou určeny k pronájmu; přičemž byt v horním patře je dlouhodobě pronajímán za 320 EUR/měsíc plus poplatky. Příjmy ze spodního apartmánu za loňský rok činily 6800 EUR netto.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: