Domy ve Španělsku na prodej

Španělsko: dům na prodejŠpanělsko patří z hlediska počtu slunečných dní v Evropě k těm nejlepším lokalitám. Dlouhé pobřeží s nádhernými plážemi je jako stvořené pro bydlení u moře. Pokud toužíte po vlastním domu na pláži, může pro vás být Španělsko správnou volbou.

» Podívejte se na nabídku domů ve Španělsku
» Nabídka všech nemovitostí ve Španělsku

Luxusní vily u moře si ve Španělsku pořídila i celá řada celebrit, které před pevninským Španělskem často dává přednost nemovitostem na některém z Baleárských ostrovů jako je Mallorca, Menorca nebo Ibiza. Exkluzivní nemovitosti v cenách v řádu několika set tisíc nebo i milionů Eur nabízejí veškerý představitelný komfort a pohodlí. Velmi vyhledávané jsou domy a vily v blízkosti golfových hřišť. Prim hraje především oblast Costa del Sol, kde je koncentrace kvalitních hřišť největší.

Oblibě mezi zahraničními kupci se těší i další vyhlášení lokality jako Costa Blanca nebo Costa Brava. Výhodou všech těchto oblastí je velmi dobré dopravní spojení, neboť zdejší dopravní infrastruktura je na vysoké úrovni. Dostatečný je i počet leteckých spojů, které obsluhují zdejší letiště.

Dům ve Španělsku si ale mohou pořídit i ti, kteří nehledají absolutní luxus, ale chtějí kvalitní bydlení s veškerým potřebným komfortem za přijatelnou cenu. Po ekonomické krizi, která v roce 2008 odstartovala prudký pokles cen na španělském realitním trhu, se částky požadované prodávajícími snížily v řádu mnoha desítek procent. 

Pěkné domy u moře se ve Španělsku dají pořídit již za ceny okolo 100 000 Eur. V cenovém rozmezí od 100 000 do 250 000 Euro je pak nabídka nemovitostí dostatečně bohatá. Není problém vybrat si samostatně stojící dům nebo řadový domek. Nejvíce se samozřejmě platí za domy v těsné blízkosti moře.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: