Chorvatsko: Apartmány přímo u moře. Aktuální foto z výstavby

Také patříte k těm, které zaujala nabídka apartmánů na prodej v Chorvatsku na oblíbeném ostrově Korčula? Přinášíme vám aktuální fotografie z výstavby tohoto atraktivního apartmánového projektu.

Poloha přímo v první linii u moře na jednom z nejoblíbenějších chorvatských ostrovů projekt přímo předurčuje pozornosti všech potenciálních zájemců. Ostrov Korčula se navíc vyznačuje příznivými klimatickými podmínkami, které jej dělají vyhledávaným cílem i v mimosezónních měsících.

V tříposchoďovém domě bude pouze 6 apartmánů (dva na každém poschodí), což by mělo být zárukou potřebné dávky soukromí a klidu. V suterénu se budou nacházet garáže, ze kterých bude možné vyjet výtahem k jednotlivým apartmánům.

Majitelé budou moci apartmány využívat čistě pro vlastní potřebu, nebo je možné kombinovat vlastní užívání s dalším pronájmem. O ten se v případě zájmu postará profesionální agentura. Příjem z pronájmu se odhaduje ve výši kolem 5 %.

Na aktuálních fotografiích z průběhu výstavby pořízené v polovině června je vidět, že stavba rychlým tempem pokračuje. Dokončení se plánuje ještě v průběhu aktuální letní sezony. V případě zájmu tak máte ideální příležitost sjednat si při vašem nebližším pobytu v Chorvatsku prohlídku nemovitosti a příště již třeba vyrazit do svého.Podívejte se na detail nemovitosti v naší databázi nebo nás kontaktujte pro více informací. Pokud uvažujete o investici do více apartmánů v rámci daného projektu, rádi vám sdělíme informace o dostupnosti konkrétních jednotek.

Tipy na další zajímavé nemovitosti v Chorvatsku:

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: