Chalety u Hallstattského jezera

Referenční číslo: WT19342
Země: Rakousko
Region: Hallstatt
Město: Hallstatt
Typ nemovitosti: Rodinný dům/Vila
Investiční příležitost
Velikost: 64.00 m2 - 262.00 m2
 
Cena:
206.000 € - 699.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi!

Chalety se nacházejí v těsné blízkosti Hallstattského jezera v městečku Obertraun v nádherném prostředí rakouských Alp, které stojí za to poznat v zimě i v létě nejen kvůli nádherné přírodě, ale i nejrůznějším kulturním akcím a možnostem sportovního vyžití, které tato oblast nabízí. Kromě turistiky, jízdy na kole, minigolfu, tenisu a plavání můžete vyzkoušet také jízdu na koni, rafting, canyoning, nebo dokonce paragliding či seskok padákem.

Obertraun je skvělým výchozím bodem pro túry v okolí horského masivu Dachsteinu. Solná komora, ve které Obertraun leží, je zapsána na seznamu UNESCO. Charakteristická jsou pro ni průzračná jezera a impozantní kulisy v podobě alpských velikánů. Za návštěvu stojí také nedaleké město Salzburg.

Lyžařské středisko Krippenstein u Obertraunu je rájem pro milovníky jízdy ve volném terénu. Také se můžete vydat na zimní túru, projet se na saních nebo uspořádat výlet na běžkách. Dachstein West, největší lyžařské středisko Horního Rakouska, je vzdáleno jen 20 minut jízdy.

Postaveno zde bylo 59 luxusních chaletů v tradičním venkovském stylu a hlavní budova s restaurací s výhledem na jezero a pláž. V hlavní budově je k dispozici krytý bazén, wellness, recepce, obchod, konferenční místnost a dětský koutek.

Chalety odpovídají kategorii 4 hvězdiček. Na výběr je z několika druhů chaletů pro 4 až 10 osob, které nabízejí 2 až 5 ložnic, luxusní kuchyni s myčkou, mikrovlnnou troubou, indukční varnou deskou a lednicí, krbová kamna, balkony, terasy a některé dokonce saunu. Chalety jsou kompletně zařízené a patří k nim vlastní parkovací stání.

Chalety jsou připraveny k předání a jsou určeny ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. Každá ložnice má vlastní koupelnu, a tak mohou být pronajímány také jednotlivě jako hotelové pokoje. Příjmy z pronájmu dosahují podle typu chaletu 3 - 4 % z kupní ceny chaletu po odpočtu provozních nákladů před zdaněním.

Na jaře 2017 se začala stavět druhá fáze projektu - 23 nových chaletů! Jejich dokončení se předpokládá v prosinci 2018. 

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: