Byty v Kaprunu

Koupím byt nebo apartmán v Kaprunu. To je volba celé řady lidí, kteří se rozhodli pro nákup nemovitosti v Rakousku.

Rychlý rozcestník:

» Nabídka bytů a apartmánů v oblasti Kaprun / Zell am See
» Pokud se chcete podívat na nabídku všech nemovitostí v oblasti, navštivte stránku: Reality Kaprun / Zell am See

Ledovce, hory, jezera – to vše oblast Zell am See/Kaprun nabízí. Vedle nádherné přírody je to ale také typicky rakouská pohostinnost, vysoká úroveň služeb a bohaté možnosti kulturně-společenského vyžití. V kombinaci s dobrou dopravní dostupností z České republiky to jsou pádné argumenty, proč se rozhodnout pro nákup bytu právě v Kaprunu.

Svůj byt můžete využívat pro zimní i letní rekreaci, zajímavé jsou také možnosti získání výnosu z pronájmu nemovitosti v době, kdy ji jako majitel nebudete využívat pro vlastní potřebu. Roční příjem z pronájmu může činit až 8 %. 

Prodej apartmánů v KaprunuProdej apartmánů v Kaprunu

Nové apartmány o velikosti 31.66 m2 až 105.16 m2 vzdálených 500 metrů od centra Kaprunu. Všechny apartmány disponují balkónem, parkovacím stáním a sklepem. Obyvatelé komplexu mohou využívat wellness se saunou, fitness nebo infračervenou kabinkou. Apartmány jsou určeny k vlastnímu užívání v kombinaci s dalším pronájmem.

» Detail nemovitosti

Apartmánový dům KaprunApartmánový dům Kaprun

Nové apartmány v rámci rezidenčního komplexu renomovaných dánských developerů, kteří v oblasti realizovali již několik úspěšných projektů. Byty o velikostech 24.80 m2 až 73.50 m2 se vyznačují energetickou úsporností, nízkými provozními náklady a luxusním provedením. Apartmány jsou určené ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. Právě díky dalšímu pronájmu se při koupi platí pouze netto kupní cena, oproti běžné ceně se tak vstupní investice snížila o 20 %, které činí sazba DPH.

» Detail nemovitosti

Prodej bytu v KaprunuProdej bytu v Kaprunu

Byty o velikosti 44.33 m2 až 110.49 m2 v rámci rezidenčního komplexu postaveného v roce 2008. Vzdálenost od sjezdovky je pouhých 250 metrů. Přímo před domem je zastávka ski busu, který lyžaře během pár minut dopraví až k ledovci Kitzsteinhorn. V blízkém okolí nechybí útulné restaurace ani obchody. Ke všem apartmánům patří parkovací místo v podzemní garáži. Byty jsou určené výhradně ke kombinaci vlastního užívání s dalším pronájmem, o který se plně postará specializovaná společnost.

» Detail nemovitosti

Apartmán na prodej v centru KaprunuApartmán na prodej v centru Kaprunu

Garsoniéra o velikosti cca 35 m2 se nachází v typicky alpském apartmánovém domě s výtahem. Součástí je i lodžie, sklep a parkovací stání před domem.  Centrum Kaprunu je vzdálené pouhých 300 metrů. Výhodou je i zastávka ski busu přímo před domem. Apartmán se prodává včetně vybavení.

» Detail nemovitosti

Nádherný podkrovní byt nedaleko sjezdovekNádherný podkrovní byt nedaleko sjezdovek

Exkluzivní, plně zařízený podkrovní byt ve vynikající lokalitě. Pečlivě udržovaný byt se nachází v nejvyšším patře bytového domu z roku 2005. Součástí vybavení jsou parketové podlahy, moderní koupelny, podlahové vytápění, nábytek a dveře z masivního dřeva. V případě zájmu je možné byt o rozloze 112 metrů čtverečních snadno rozdělit na dvě samostatné bytové jednotky. K bytu náleží na jihozápad orientovaná terasa.

» Detail nemovitosti

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: