Atypický historický apartmán u moře v Toskánsku

Referenční číslo: MI18870
Země: Itálie
Region: Toskánsko
Město: LIvorno
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Byt/Apartmán
Investiční příležitost
Velikost: 100.00 m2
 
Cena:
285.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Unikátní atypický apartmán s designovými prvky v historické budově. V samém srdci Toskánska, 10 km od moře a 40 minut od letiště Pisa. Mnoho přírodních a historických krás v okolí, rovněž vhodné pro milovníky vína a gastronomie. 

V nádherném historickém paláci, který v minulosti posloužil také jako kulisa či místo pro hlavní dějství pro mnoho historických italských filmů, nabízíme unikátní střešní apartmán. Samotná lokalita je velmi výhodná, oblast Rosignano Marittimo se nachází pouhých 10 km od moře, je obklopené vinicemi a místy lákajícími k návštěvě; vinice, historická města, přírodní scenérie aj. Samotný apartmán býval v minulosti také sídlem arcibiskupa, po jehož pobytu zde zůstaly četné historické prvky. Apartmán má rozlohu 100 m2a nachází se v posledním patře, které je dostupné schodištěm. Vchod je tvořen antickým obloukem nad dveřmi, kterým se dostanete do obývacího prostoru s velkým krbem, odtud je pak pár kroků do prostorné kuchyně s dřevěnými prvky. Vedle se nachází studio s pohodlnou postelí a dostatkem prostoru pro uložení osobních věcí, dále sociální zařízení a koupelna. Apartmán disponuje veškerým komfortem a zařízením; je zde zavedena voda, plyn, elektřina, topení. Veškeré přítomné prvky jsou citlivě zasazeny do historické podoby místa a umožňují tak obyvatelům návrat do minulosti, avšak s veškerými vymoženostmi dnešního světa.

Toskánsko je kraj proslulý uměním, historií a působivou scenérií. Města často obklopují etruské hradby a hojně rozšířená vegetace cypřišů. Krásné paláce svědčí o bohatství tohoto kraje a středověké radnice ukazují na odvěkou tradici demokracie a samosprávy. Za renesance se uměleckou špičkou stala Florencie, která dodnes láká tisíce turistů svou galerií Uffizzi s největší kolekcí italského renesančního umění, půvabným mostem Ponte Vecchio s krámky zlatníků, dómem s baptisteriem, gotickým kostelem Santa Croce a dalšími památkami. Určitě nevynechejte ani prohlídku města Lucca a jeho historického centra, ohraničeného starověkými hradbami. Pisa dokázala ve středověku využít cest do zámoří k obohacení jak městské pokladnice, tak i vzdělanosti a kultury. Dokladem toho jsou stavby v centru města, z nichž nejznámější je určitě Šikmá věž na Campo dei Miracoli „náměstí Zázraků“. Arezzo patří k nejbohatším toskánským městům, které prosperuje výrobou šperků. Mezi jedinečné památky tohoto města patří fresky v kostele S. Francesco. Náměstí Piazza del Campo, které se nachází v městě Siena a má tvar lastury, se řadí k největším renesančním náměstím v Evropě.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: