Apartmány ve vyhledávaném lyžařském středisku Obergurgl

Referenční číslo: ST19542
Země: Rakousko
Region: Obergurgl – Hochgurgl
Město: Obergurgl
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 23.79 m2 - 121.10 m2
 
Cena:
243.848 € - 1.100.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Výstavba druhé fáze dokončena!

Nepropásněte vzácnou a exkluzivní možnost investovat do nemovitosti v Obergurglu! Jedná se o atraktivní lyžařskou oblast s cca 110 km sjezdovek a s 24 moderními lanovkami, které můžete využít v zimě i v létě.

Rezidenční projekt apartmánů v Obergurglu se skládá ze dvou fází. První fáze výstavby byla dokončena v prosinci 2014 a zahrnuje 9 apartmánů. Druhá fáze výstavby byla dokončena v prosinci 2017 - od 23.12.2017 je i tato část komplexu v provozu. K dispozici je 15 nových apartmánů, bazén a parkovací místa (částečně v podzemí) pro cca 50 aut.

Nabízíme k prodeji celkem 24 apartmánů s parkovacími místy, které jsou určené ke kombinaci vlastního užívání a dalšího komerčního pronájmu.  V době, kdy svůj apartmán nebudete využívat pro sebe, ho prostřednictvím profesionální agentury pronajmete turistům a získáte tak příjem z pronájmu. Komerční pronájem apartmán Vám také přináší úsporu ve výši 20% z kupní ceny nemovitosti při její koupi – kupující v tomto případě neplatí DPH. Uvedené ceny jsou již po odpočtu DPH.

Rezidenční komplex Vám nabídne vše, co budete potřebovat k příjemně strávené dovolené se svou rodinou nebo s přáteli.

Apartmány mají rozlohu 45 – 110 m2 a jsou velmi prostorné. Všechny apartmány jsou kompletně vybavené. Moderní alpský styl, krásný ručně vyrobený nábytek, plně vybavená kuchyň se spotřebiči Miele, prostorné koupelny, ploché televizory a vysokorychlostní internet jsou samozřejmostí. Ke každému apartmánu patří sklep a parkovací místo.

Po dnu plném lyžování si můžete odpočinout ve wellness se saunou, infračervenou kabinou a párou.

Komplex je situován na začátku vesnice, takže lanovka Festkogelbahn a sjezdovky najdete v bezprostřední blízkosti (cca 150 m). Stejně tak i lyžařskou školu či obchody.  Ze svých balkónů si můžete vychutnat výhled na okolní hory. Jistota sněhu, a tím i kvalitní lyžování, je zajištěno od začátku listopadu do konce dubna. Využijte 110 km sjezdovek a 24 moderních lanovek!

Na své si přijdou i milovníci letních pobytů v horách. Obergurgl leží v nadmořské výšce 1900 m a je obklopen 21 třítisícovkami – hotové lákadlo pro vysokohorskou turistiku!

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: