Apartmány v první linii u moře s přímým přístupem na pláž

Referenční číslo: LH19454
Země: Španělsko
Region: Costa del Sol
Město: Casares Costa
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 76.10 m2 - 113.96 m2
 
Cena:
Původní cena:
299.000 €
320.000 € - 354.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi!

Probuďte se každé ráno ve svém vlastním apartmánu s výhledem na moře, nechte se kolébat klidnou atmosférou resortu a užívejte si perfektní zázemí. Excelentní kvalita, vzdušné světlé interiéry, typická středomořská architektura, svěží zahrady, 2 venkovní bazény a privátní přístup na pláž dodávají rezidenci výjimečný šarm.


Přednosti resortu

 • První linie u moře
 • Privátní přístup na pláž
 • Moderní architektura, vzdušné interiéry
 • Již dokončená rezidence
 • Úžasné výhledy na moře, Gibraltar a pobřeží Marbelly
 • Resort na prominentním Costa del Sol
 • Blízkost několika přístavů, golfových hřišť a letiště
 • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy
 • Bazény, svěží zahrady
 • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok
 • Možnost dalšího pronájmu
 • Kupující neplatí realitní provizi

Umístění resortu

Resort se nachází v oblasti Casares Costa přímo u pláže omývající vody Středozemního moře. Díky jedinečnému klima, průzračné vodě, vyhlášeným golfovým hřištím, přírodě a excelentním službám Costa del Sol si každou chvíli zde užijete naplno. Město Casares je právem považováno za jedno z nejkrásnějších měst provincie Málaga na jihu Španělska. 

Resort je umístěn mezi marinami Estepona a La Duquesa, jen 15 minut od mariny Sotogrande a půl hodiny od Puerto Banús a Gibraltaru.  


Nejlepší klima v Evropě

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.


Ráj golfistů

Do 15 minut od resortu najdete několik vynikajících golfových hřišť – Valderrama, Sotogrande, La Cañada, Almenara, San Roque Club, Cortesín, Doña Julia, La Duquesa and Estepona Golf a další.


Vynikající dostupnost

Velkou výhodou je i skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 55 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.


Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Vyberte si některý z apartmánů s 1 - 2 ložnicemi v kompletně renovované rezidenci. K apartmánům v přízemí náleží privátní zahrada, podkrovní apartmány profitují z prostorných střešních teras s neopakovatelným výhledem na moře, andaluské pobřeží, Gibraltar i severní Afriku. Apartmány jsou velice světlé, moderní a komfortní. Díky velkým oknům a prostorným terasám se interiér dokonale prolíná s venkovním prostředím. Ke každému apartmánu náleží 2 garážová parkovací místa a komora.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: