Apartmány v elitní části ostrova Pag - 30 metrů od pláže!

Referenční číslo: SO19889
Země: Chorvatsko
Region: Ostrov Pag
Město: Mandre
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 70.13 m2 - 113.78 m2
 
Cena:
205.205 € - 312.895 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi! Pouze 30 metrů od pláže!

Představujeme moderní projekt apartmánů situovaný na západní straně malebného ostrova Pag ve městě Mandre. Oblast nabízí nádherné výhledy na otevřené moře, které je zde průzračně čisté a s pozvolným vstupem. Letovisko si tak oblíbily zejména rodiny s dětmi, milovníci šnorchlování a vodních sportů. Západní strana ostrova je příjemně klidná, daleko od vytížených dopravních tras, ale zároveň nabízí všechny služby, které si můžete přát.

Elitní umístění

Nové apartmány jsou obklopeny luxusními vilami a nachází se pouhých 30 metrů od krásné oblázkové pláže. V pěší vzdálenosti naleznete restaurace, obchody, bankomaty i café bary. Jen 10 km odsud se nachází také oblíbené letovisko Novalja a nejatraktivnější pláž pro mladé – pláž Zrče.

Vynikající dostupnost

Ostrov Pag je spojen s pevninou mostem, takže je velmi dobře dostupný. Průjezd přes most není zpoplatněn a je v blízkosti dálnice Záhřeb – Split.
Na Pag je možné se dostat i trajektem (Prizna – Žigljen), pravidelnou lodní linkou Novalja – Rijeka či autobusem.
Letiště v Zadaru, kam je z Prahy zavedeno celoročně přímé letecké spojení, je pouhých 55 km od resortu.

Apartmánový resort

Luxusní vila zahrnuje 11 kvalitních apartmánů, které uspokojí i ty nejnáročnější. Panoramatické výhledy na moře, prostorné terasy, vynikající dispozice, kvalitní materiály, nádherná příroda, dobrá vybavenost. To vše dělá z tohoto projektu výbornou investici i skvělé místo k odpočinku. 

Ke každému apartmánu náleží také vlastní sklepní místnost a vyhrazené parkovací stání. Apartmány se prodávající se zařízenými koupelnami. Je možné zajistit i výrobu a montáž kvalitních kuchyní a vestavných skříní. 

Apartmány je po zakoupení možné pronajímat turistům. Majitel si může sjednat pronájem a další služby s některou z místních agentur.

Zaujala Vás tato nabídka? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitostí v Chorvatsku. Společnost Rellox nabízí apartmány na prodej v tomto resortu přímo od developera a kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: