Apartmány v blízkosti Schladmingu a Tauplitzu

Referenční číslo: HC19773
Země: Rakousko
Region: Schladming/Ramsau am Dachstein
Město: Irdning
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 56.20 m2 - 99.60 m2
 
Cena:
167.069 € - 312.252 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Statut volnočasového bydlení! Kupující neplatí realitní provizi!

Chcete se stát vlastníkem jednoho z apartmánů v blízkosti lyžařských středisek Schladming a Tauplitz? Nyní máte jedinečnou šanci!

Nový apartmánový dům bude postaven na jednom z nejkrásnějších míst v centru města Irdning. V budově je k dispozici 10 apartmánů s rozlohou 55 – 98 m2 a 2 podkrovní apartmány o rozloze 100 m2, celkem tedy 12 bytů.

Apartmány jsou ve výstavbě, a proto je možné zohledňovat přání kupujících týkající se vybavení či půdorysu bytů. Všechny obytné místnosti jsou vybavené parketovými podlahami. Vytápění je zabezpečeno úsporným podlahovým topením. Apartmány se prodávají nezařízené.

Ke všem apartmánům v přízemí patří zahrada, apartmány v prvním patře a v podkroví disponují lodžiemi. V ceně každého apartmánu je zahrnuto parkovací místo venku. Kupující má možnost si za příplatek zvolit namísto venkovního parkovacího místa parkovací místo v garáži nebo si k venkovnímu parkovacímu stání dokoupit ještě jedno parkovací místo – ať už opět venku nebo v garáži.

Spokojenost klientů je pro developera vždy na prvním místě, proto při výstavbě používá jen ty nejkvalitnější materiály. Stavba je koncipována tak, aby budoucím majitelům přinášela co nejnižší provozní náklady.

Apartmány jsou určené k volnočasovému bydlení. To znamená, že je není nutné pronajímat.

Výstavba apartmánů byla již zahájena a dokončena by měla být do konce roku 2018.

Irdning se nachází severozápadně od Štýrska a v centru okresu Liezen. Leží jen 10 minut jízdy od lyžařského střediska Tauplitz, 15 minut od lyžařského střediska Riesner- und Planeralm a 30 minut od oblíbené lyžařské oblasti Haus/Schladming/Dachstein.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.  

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: