Apartmány v 1. linii u moře, pláže a promenády

Referenční číslo: VI19977
Země: Chorvatsko
Region: Ostrov Pag
Město: Stará Novalja
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 36.70 m2 - 85.10 m2
 
Cena:
139.000 € - 360.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi

Představujeme jedinečný resort 14 moderních apartmánů přímo u moře, pláže a promenády v překrásném klidném zálivu v letovisku Stará Novalja. Užívejte si nádherné výhledy na dlouhou zátoku a úžasně modré moře z prostorné terasy vašeho nového apartmánu. Resort můžete využívat ihned, vše je již dokončené a připravené k předání. Kupující neplatí realitní provizi ani jednorázové vedlejší náklady. Pořiďte si svůj vysněný apartmán u moře výhodně! 


10 důvodů ke koupi 

  1. První linie u moře, přímý přístup na promenádu a pláž
  2. Úžasný výhled na moře a zátoku
  3. Pěšky od písečné pláže Planjka oceněné modrou vlajkou
  4. 5 minut od centra vyhlášeného letoviska Novalja
  5. 14 atraktivních apartmánů s 1 - 3 ložnicemi ve 2 moderních budovách
  6. Již dokončeno
  7. Daň z převodu nemovitosti i notářské náklady hradí prodávající
  8. Možnost pronájmu apartmánů
  9. Vynikající dostupnost
  10. Kupující neplatí realitní provizi

Stará Novalja

Stará Novalja se nachází v severní části ostrova Pag. Letovisko je oblíbeným cílem pro rodiny s dětmi díky krásným písečným plážím s pozvolným vstupem do moře. Vody v zátoce Stará Novalja bývají vyhřáté, křišťálově čisté a hladina klidná.

Oblast je také rájem pro sportovní potápěče. Přímo ve Staré Novalji působí české potápěčské centrum, které nabízí řadu potápěčských kurzů. Kromě toho zde najdete cyklistické trasy nebo sportovně rekreační středisko Straško v Novalji.


Fantastické umístění

Apartmány se nachází v první linii u moře, pláže a promenády v překrásném klidném zálivu v oblasti Stará Novalja. Pláž u apartmánů je písečno-oblázková s kamennými moly. Pouze 400 metrů odsud se nachází písečná pláž Planjka, která byla pro svou kvalitu a čistotu moře oceněná modrou vlajkou. Do 5 minut autem odsud se dostanete do vyhlášeného centra zábavy s množstvím diskoték a nočních klubů pro mladé u pláže Zrće. V blízkosti je také historické centrum města Novalja, která je oblíbeným turistickým letoviskem.


Váš druhý domov u moře

Resort nabízí 14 moderních apartmánů s 1 – 3 ložnicemi ve 2 budovách s přímým přístupem na promenádu a pláž. Silnice vede na severní straně nad komplexem.

Celý projekt je orientován na moře. Obývací pokoje a terasy všech apartmánů jsou jižně orientovány. Apartmány jsou tak velice světlé, slunečné a některé nabízí úžasné výhledy na moře. Ke každému apartmánu náleží vlastní parkovací místo. 

Nábytek není součástí vybavení. Kupující si může vybavit apartmán dle svého vkusu a přání.


Možnost dalšího pronájmu

Apartmány je možné pronajímat a získávat atraktivní příjmy. V místě působí několik agentur, se kterými se můžete případně domluvit na pronájmu apartmánu a konkrétních podmínkách pronájmu. Pronájem je však volitelný a není podmínkou koupě. Je zcela na vás, jak budete chtít apartmán užívat. Pro více informací nás prosím kontaktujte.


Vynikající dostupnost

Ostrov je skvěle dostupný. Na jihovýchodě je spojen s pevninou mostem. Případně je možné využít i trajekt, který spojuje s pevninou severovýchodní pobřeží ostrova.

Z Prahy se sem autem dostanete přibližně za 10 hodin. Využít můžete i přímé letecké spojení z Prahy do Zadaru, odkud je to ke komplexu přibližně 1,5 hodiny jízdy. 


Kontaktujte nás

Zaujala Vás tato nabídka? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitostí v Chorvatsku. Společnost Rellox zastupuje přímo developera a kupující neplatí realitní provizi.

+420 736 671 652, info@rellox.cz

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: