Apartmány s přepychovým výhledem v olympijském regionu

Referenční číslo: MR19775
Země: Rakousko
Region: Seefeld in Tirol
Město: Moesern
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 66.00 m2 - 134.00 m2
 
Cena:
277.000 € - 774.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi!

Chcete vlastnit nový apartmán s překrásným výhledem? Přejete si investovat do projektu, který staví renomovaný developer? Chcete získat atraktivní příjem z pronájmu a využívat apartmán jen několik týdnů v roce? Potom jste tu správně!

V exkluzivním zastoupení developera pro Českou republiku Vám nabízíme zbrusu nový projekt apartmánů v městečku Mösern v blízkosti známého tyrolského střediska Seefeld in Tirol.  Mösern je situován na slunečném místě v centrální části Tyrolska v nadmořské výšce 1 245 m. Z místa, kde bude situován nový projekt, si můžete vychutnat nádherný výhled na údolí řeky Inn a na okolní hory. Přímo v městečku Mösern je několik obchodů a restaurací. Nedaleko je hlavní město spolkové země Tyrolsko - Innsbruck. Město Seefeld in Tirol s širokou nabídkou obchodů, restaurací, barů apod. je vzdáleno 3 km.

Olympijský region Seefeld Vás láká k aktivní dovolené v létě i v zimě. Perfektně upravené běžkařské tratě na klasiku i bruslení na Vás čekají doslova přede dveřmi. V roce 2019 se zde bude konat Mistrovství světa v běhu na lyžích FIS Nordische Ski - WM 2019. Nedaleko resortu se nachází jezero Moserer See, které je jedním z nejteplejších jezer v Tyrolsku a dá se v něm v létě koupat.

Nový projekt čítá 39 apartmánů. Díky skvělé vyvýšené poloze a šikovnosti architekta nabízí téměř všechny apartmány dechberoucí výhled do údolí řeky Inn a na okolní hory.

V komplexu bude k dispozici recepce, restaurace s vyhlídkovou terasou, fitness a wellness s infinity bazénem.Apartmány se prodávají kompletně zařízené a vybavené. Ke každému apartmánu patří parkovací místo v podzemní garáži.

Developer klade důraz na použití kvalitních materiálů. Jeho architektonický styl vyniká vkusnou kombinací moderních prvků a tradičního alpského stylu s využitím mnoha přírodních prvků.

Zahájení výstavby se očekává na jaře roku 2019. Dokončení celého komplexu je plánováno na zimní sezónu 2019/2020, či na jaro 2020.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Předpokládaný výnos před zdaněním a po odpočtu provozních nákladů dosahuje v závislosti na typu apartmánu až cca 4,52 % v prvním roce užívání. V dalších letech se očekává zvyšování příjmů z pronájmu.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi. 

Pro více informací navštivte www.pure-moesern.cz, nebo nás prosím kontaktujte. 

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: