Apartmánový dům v nejkrásnější části Chorvatska

Referenční číslo: SO19888
Země: Chorvatsko
Region: Pelješac
Město: Orebič
Typ nemovitosti: Rodinný dům/Vila
Hotel / Penzion
Investiční příležitost
Velikost: 434.54 m2
 
Cena:
532.000 € - 1.077.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

60 metrů od moře

Dům se nachází pouze 60 metrů od moře v nejkrásnější části Chorvatska, v Jižní Dalmácii v Orebiči. Toto malé a klidné městečko s bohatou vegetací a krásnými horami se nachází na poloostrově Pelješac, naproti městu Korčula. Díky umístění na konci slepé ulice zaručuje dostatek klidu a soukromí. Dům je však zároveň velmi blízko centru města a přístavu. Tato oblast nabízí spousta kulturních, vodních a sportovních aktivit. Lokalita má obzvláště dobré klima a čistý vzduch – díky poloostrovu táhnoucímu se do moře a blízkému pohoří.

Budova

Promyšlený design, profesionální provedení a použití kvalitních materiálů – to jsou hlavní přednosti budovy. Tento apartmánový dům se 4 apartmány byl postaven k celoročnímu bydlení, takže má dobrou izolaci, klimatizaci i topení. Vynikající jižní svah nabízí úplný panoramatický výhled. V budově najdete dva velké dvoupodlažní byty a dva menší byty se zahradou. Apartmány jsou samostatné a mají vlastní parkovací místo/a.

Apartmány

Apartmány mají velmi prostorné kryté terasy s nádherným výhledem na moře, na okolní souostroví a hory. Ve spodní části velkých dvoupodlažních apartmánů jsou dvě ložnice, velká koupelna s vanou a malá technická místnost. V horní části najdete obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, odkud se můžete dostat na krytou terasu s nádherným výhledem. Dále zde najdete koupelnu se sprchovým koutem.

Menší apartmány mají přímý přístup na privátní zahrady (na vlastním části pozemku). Součástí bytů je prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, velká ložnice, koupelna se sprchou a vanou, sklepní prostor.

Pro investory

Nabídka je zajímavá také pro investory. Je v mimořádné kvalitě, prodává se včetně kompletního vybavení a má velký potenciál k dalšímu pronájmu. Díky právě stavěnému mostu na Pelješac a dálnici vedoucí až k Dubrovníku se očekává zvýšení hodnoty nemovitosti. Díky vynikajícímu klima v jižní Dalmácii jsou nemovitosti v této oblasti celoročně dobře pronajímatelné.

Možnosti koupě

K prodeji se nabízí celý apartmánový dům či jeho polovina.
Celý dům (434,54 m2) = 1 077 000 EUR bez vedlejších nákladů
Polovina domu: apartmány 1 a 3 = 545.000 EUR bez vedlejších nákladů
Polovina domu: apartmány 2 a 4 = 532.000 EUR bez vedlejších nákladů

Zaujala Vás tato nabídka? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitostí v Chorvatsku.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: