Apartmán přímo u sjezdovky v italském Bormiu

Referenční číslo: IM19303
Země: Itálie
Region: Livigno & Bormio
Město: Bormio
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Velikost: 75.00 m2
 
Cena:


Prodáno

V nedávno postaveném chaletu přímo u sjezdovek v městečku Bormio nabízíme k prodeji dvouložnicový apartmán. Tento chalet z roku 2013 s celkem osmi apartmány a sklepem se nachází v oblasti San Pietro u silnice směrem na Bormio 2000. Apartmány sice nejsou zařízeny, část zařízení si však kupující může zvolit podle svého vkusu. Jsou připraveny k předání. Patří k nim také parkovací místo v garáži. Chalet se řadí do třídy energetické náročnosti A.

K dispozici zbýv třípokojový apartmán o rozloze 75 m2 se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami, rozkládající se na dvou podlažích. 

V lyžařském areálu Bormio, kde se v roce 2005 konalo mistrovství světa v alpském lyžování, si na své přijdou úplní začátečníci i zkušení lyžaři. Areál nabízí celkem 50 km převážně červených sjezdovek a převýšení necelých 1 800 m, a navíc můžete navštívit i jedno z nejlepších lyžařských středisek Itálie Livigno, které je odtud snadno dostupné autem i skibusem. Náročný den můžete zakončit v termálních lázních nebo využít mnoha dalších služeb, které Bormio nabízí a mezi které se řadí sportovní hala, zimní stadion, kino nebo obchody.

Oblast Livigno a Bormio

Nabízíme vám ke koupi ski nemovitosti v blízkosti lanovek a sjezdovek a rodinné domy v lokalitách Livigno, Bormio, Valfurva, Valdidentro a Valdisotto. Livigno je jednou z nejvyhledávanějších lyžařských oblastí mezi českými návštěvníky italských hor. Geograficky již nepatří pod Dolomity, nýbrž pod italské Alpy. Nachází se v otevřeném údolí řeky Aqua Granda v nadmořské výšce 1.800 metrů, v bezprostřední blízkosti hranic se Švýcarskem.  Právě spojení se Švýcarskem přeshraničním tunelem Munt la Schera přivádí do Livigna milovníky lyžování z celé Evropy. Můžete si zde užít celkem 115 kilometrů skvěle upravených sjezdovek, slunečné počasí, vynikající italskou kuchyni, restaurace a kavárny. Nejen zimou je živo Livigno. Také v létě zde můžete strávit nezapomenutelnou aktivní dovolenou. 

A to není vše. Livigno požívá statutu bezcelní zóny – neplatí se zde DPH a spotřební daně. Za výhodné ceny zde můžete nakoupit zejména oděvy, pohonné hmoty, alkohol a parfumerii. 

To vše činí z Livigna bohaté městečko v Alpách, které celoročně láká návštěvníky z České republiky a z celé Evropy. Výhodou je snadná dostupnost z České republiky oproti jiným resortům v Dolomitech  (cca 700 km z Prahy do Livigna.) 

Nedaleké alpské středisko Bormio (pouze 35 km od Livigna) je vyhlášené zejména pravidelným pořadáním závodů světového poháru v alpském lyžování na sjezdovce Pista Stelvio.  

Máte zájem o koupi nemovitosti v oblasti Livigno a Bormio v Itálii? Kontaktujte nás, rádi pro Vás zajistíme prohlídky vhodných nemovitostí.

 

 

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: