4* apartmány u lanovky v Neukirchenu

Referenční číslo: LB19828
Země: Rakousko
Region: Kitzbühel
Město: Neukirchen am Grossvenediger
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 37.00 m2 - 104.00 m2
 
Cena:
342.000 € - 846.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi!

Představujeme Vám nový projekt luxusních a komfortních apartmánů v atraktivní lokalitě Neukirchen am Grossvenediger. Projekt je situován jen pár kroků od lanovky.

Projekt se skládá ze 45 apartmánů a 8 penthousů. Ke všem bytům patří zahrada, balkón nebo terasa.  4* apartmány a penthousy budou předány svým majitelům kompletně zařízené a vybavené tak, aby je bylo možné ihned začít pronajímat a užívat.

Všem majitelům i hostům budou k dispozici služby 4* hotelu, tedy welness s bazény a saunami, fitness, prostorná hala, restaurace, snídaňový servis, recepce apod.

Ke každému apartmánu patří 1 parkovací místo a ke každému penthousu 2 parkovací místa v podzemní garáži, která jsou již zahrnuta v kupní ceně. Ke každému apartmánu patří komora.

Všichni hosté resortu mohou zdarma využívat welness a fitness o rozloze cca 770 m2. Ponořte se do jednoho z bazénů – ať už vnitřního či toho venkovního pod širým nebem. Vyberte si jednu z 5 saun: parní, infračervenou, soft (méně vyhřátou) či dvě klasické finské sauny. Odpočiňte si v relaxační místnosti s pohodlnými lehátky a příjemnými světelnými efekty. Nebo si odpočiňte aktivně ve fitness s kardio i posilovacími stroji. Můžete si také vychutnat uvolňující masáž. Zkrátka každý si zde jistě přijde na své!

Apartmány se prodávají do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Majitel apartmánu získává atraktivní výnos z pronájmu.

Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Dokončení projektu se předpokládá v prosinci 2020.

Obec Neukirchen am Grossvenediger je součástí populární lyžařské oblasti Wildkogel-Arena. Se svými 85 % modrými a červenými sjezdovkami je velmi oblíbená především pro rodiny s dětmi. Známým lákadlem je také nejdelší osvětlená sáňkařská dráha světa. V létě je oblast rájem pro milovníky horské turistiky, cyklistiky a všechny, kteří si chtějí odpočinout v objetí nádherné alpské přírody Národního parku Vysoké Taury.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo od developera a kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: