4* apartmány s výhledem na jezero a v blízkosti sjezdovek

Referenční číslo: AM19776
Země: Rakousko
Region: Villach
Město: Anneheim am Ossiacher See
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 76.03 m2 - 81.45 m2
 
Cena:
334.100 € - 432.500 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi!

V městečku Annenheim am Ossiacher See bude postaven 4* aparthotel.  Rezidenční komplex bude situován pouhých 250 m od jezera (k aparthotelu patří vlastní pláž s plážovým servisem, WC a převlékárnami) a v blízkosti stanice lanovky, která Vás zaveze do výšky 2000 m ke sjezdovkám lyžařské oblasti Gerlitzen.

Z apartmánů si budete moci vychutnat krásný výhled na jezero, zříceninu hradu Lanskron a město Villach. K dispozici je 28 kvalitně vybavených apartmánů s rozlohou 56 – 87 m2 a velkými terasami, popřípadě zahradami.  K dispozici je 13 parkovacích míst v podzemní garáži, 7 zastřešených parkovacích míst a dalších 21 parkovacích míst venku.

Součástí resortu je i herna pro děti, kolárna a lyžárna.

Apartmány je možné užívat jako tzv. čistou investici pro uložení Vašich finančních prostředků (v tomto případě můžete apartmán jet několikrát ročně navštívit a po zbytek roku jej nechat prázdný) nebo ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. V době své nepřítomnosti bude Váš apartmán turisticky pronajímán profesionální agenturou, což pro Vás znamená atraktivní příjmy z pronájmu.

Výstavba apartmánů byla již zahájena a dokončení se předpokládá na prosinec 2019.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: