4* apartmán v Bad Hofgasteinu

Referenční číslo: SO19837
Země: Rakousko
Region: Gastein
Město: Bad Hofgastein
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Investiční příležitost
Velikost: 35.00 m2
 
Cena:
Původní cena:
135.000 €
180.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Prodáno

Nabízíme útulný apartmán ve 4* hotelovém komplexu u lázeňského parku přímo v historickém centru města Bad Hofgastein. Město se pyšní úžasnými termálními lázněmi, které se nachází pouhých 250 metrů od hotelového komplexu. V blízkosti se nachází i lanovka Schlossalmbahn, která je odsud pouze 5 minut autem.

Součástí resortu je hotelové welness, restaurace, recepce a podzemní garáže.

Apartmán se nachází ve čtvrtém poschodí a náleží k němu jedno parkovací místo v podzemní garáži. Skládá se z obývacího pokoje/ložnice, kuchyně, lodžie (cca 12 m2), koupelny a WC. Apartmán se prodává zařízený a vybavený.

Nemovitost je určena na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání apartmánu je možné 6 týdnů v roce, zbývající část roku je třeba apartmán pronajímat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Kontaktujte nás. Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: