3* retro hotel v Bad Mitterndorfu

Referenční číslo: SO19933
Země: Rakousko
Region: Tauplitz
Město: Bad Mitterndorf
Typ nemovitosti: Hotel / Penzion
Investiční příležitost
Velikost: 100.00 m2
 
Cena:
990.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout 3* „retro“ hotel. Nachází se ve štýrském městečku Bad Mitterndorf v srdci Rakouska.

Hotel je navštěvován zejména rodinami s dětmi. Součástí hotelu je příjemná restaurace pro hotelové hosty, společenská místnost, sauna, vířivka, posilovna a úschovna lyží. Zahrada, která obklopuje hotel, nabízí prostor k relaxaci. V hotelu je k dispozici bazén.

Hotel se skládá z jednolůžkových, dvoulůžkových a rodinných pokojů o rozloze 15 – 30 m2. Celkem je k dispozici 13 pokojů a 1 pokoj pro personál. V pokojích je celkem 24 lůžek a 3 přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny WLAN připojením, kabelovou TV a minibarem. Většina pokojů má balkón s výhledem na okolní hory. Koupelny jsou vybaveny umyvadlem, sprchou, toaletou, fénem apod.

Celková podlahová plocha hotelu je cca 100 m2. Hotel se skládá ze sklepa, přízemí a 3 poschodí. Součástí hotelu je garáž s rozlohou 36 m2, carport 40 m2 a venkovní sklad o rozloze 5 m2. Pozemek má rozlohu 3 500 m2.

Současní majitelé hotelu jej provozovali celoročně. V hotelu zatím není výtah, majitel hotelu má již hotový plán na jeho výstavbu.

Hotel je obklopený vysokými horami (1900 - 2350 m) a jezery, je tak ideálním místem pro rodinné výlety, relaxaci, lyžování, letní a zimní sporty.

Bad Mitterndorf je dvousezónní resort a je velmi oblíbený. V blízkosti Bad Mitterndorfu najdete několik lyžařských středisek, jako např. Tauplitz, Loser/Altaussee, Planai/Schladming atd. na své si přijdou i milovníci běžek – je pro ně připraveno cca 130 km běžeckých stop.

V létě si můžete udělat výlet po značených turistických cestách či cyklostezkách. Nedaleko najdete i několik jezer, kde se můžete v parných dnech příjemně osvěžit – např. Odensee, Grundlsee a Altausseer See.

K uvedené kupní ceně je třeba připočítat DPH a vedlejší náklady spojené s koupí nemovitosti. 

V případě jakýchkoliv dotazů či pro domluvení prohlídky hotelu nás prosím kontaktujte.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: