Zprávy

news rss
Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 293)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Velký přehled rakouských lyžařských středisek

Rakousko je mezi českými lyžaři volbou číslo 1. Popularita rakouských svahů stále roste i proto, že v porovnání například s Francií toho mohou nabídnout mnohem více za menší cenu.

16.10.2016 Více

U moře ve svém. Češi kupují levné bydlení v Bulharsku, nejvíc investují v Chorvatsku

Největší zájem v Bulharsku je o lokalitu Burgas u Černého moře, kde lze pořídit apartmán už od necelého milionu korun. To je výrazně méně než v Chorvatsku, kde si Češi pořizují bydlení k rekreaci nejčastěji. Dům v zahraničí podle obchodníků s nemovitostmi vlastní v současnosti desítky tisíc Čechů.

13.10.2016 Více

Chorvatsko láká slavné. Na dovolenou, i k pořízení nemovitosti

Chorvatsko už dávno není jen lacinější alternativou ke Španělsku nebo Francii. Nádherná příroda, historická města, čisté moře, dobré jídlo i kvalita služeb přispívají k rostoucímu kreditu země. To ostatně dokazuje i rostoucí náklonnost světových celebrit. Ty sem jezdí na dovolenou, ale také si zde pořizují letní sídla.

6.10.2016 Více

Poslední dva volné apartmány na prodej v Mayrhofenu

V samotném centru obce Mayrhofen - v srdci lyžařské oblasti Zillertal - v pěší vzdálenosti na lanovku Penkenbahn a pouze několik kilometrů na ledovec Hintertux!

1.10.2016 Více

Španělský trh s nemovitostmi se zotavuje, vedou Baleáry

Růst španělského realitního trhu pokračuje. Podle nejnovějších údajů španělského statistického úřadu INE letos vzrostl počet prodejů nemovitostí na Baleárských ostrovech o 39 %, což je nejvíce v celém Španělsku.

24.9.2016 Více

Rekord v prodeji bytů v Tyrolsku

V první polovině tohoto roku se v Tyrolsku prodalo 2583 bytů – tolik, co ještě nikdy. Nejdražší byt se prodal v St. Antonu am Arlberg za cenu téměř 5 mil. EUR. Ve srovnání se stejným obdobím předchozího roku se podle listu Tiroler Tageszeitung prodalo o 3,3 % bytů více.

18.9.2016 Více

Několik tipů na gastronomické zážitky na Azurovém pobřeží

Při pomyšlení na francouzskou Riviéru se každému jistě vybaví luxusní jachty a všudypřítomný přepych. S touto nádhernou pobřežní oblastí Francie se toho však pojí mnohem více: rybáři, gurmánské trhy i klasické francouzské restaurace. Ať už jste si pořídili nemovitost na Azurovém pobřeží nebo sem zatím plánujete zavítat jen na dovolenou, nabízíme vám tipy na několik restaurací, jejichž návštěvu byste rozhodně neměli vynechat.

27.8.2016 Více

Monako má druhý nejdražší trh s nejluxusnějšími nemovitostmi na světě

Loňský rok byl na monackém realitním trhu velmi úspěšný. Celková hodnota prodaných nemovitostí činila 2,25 milionů eur. Jen 7 % z nich byly novostavby, které však zároveň tvořily 20 % tržeb.

12.8.2016 Více

Vývoj cen evropských nemovitostí. Ceny rostou v Rakousku i Španělsku

V návaznosti na referendum o vystoupení Velké Británie z EU se celý realitní svět zajímá o to, jaký vliv budou mít změny v nejbližších letech na britský trh a chování britských investorů. Jak jsou na tom ale ceny nemovitostí v ostatních státech?

6.8.2016 Více

Domov u moře: zvolíte Evropu, nebo Karibik?

Druhý domov u moře si již pořídily tisíce Čechů a další stále přibývají. Nejoblíbenější zůstávají nemovitosti v Evropě, zájem je ale i o bydlení na Floridě a v Karibiku.

31.7.2016 Více
Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 293)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: