Zprávy

news rss
Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 289)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Španělský trh s nemovitostmi se zotavuje, vedou Baleáry

Růst španělského realitního trhu pokračuje. Podle nejnovějších údajů španělského statistického úřadu INE letos vzrostl počet prodejů nemovitostí na Baleárských ostrovech o 39 %, což je nejvíce v celém Španělsku.

24.9.2016 Více

Rekord v prodeji bytů v Tyrolsku

V první polovině tohoto roku se v Tyrolsku prodalo 2583 bytů – tolik, co ještě nikdy. Nejdražší byt se prodal v St. Antonu am Arlberg za cenu téměř 5 mil. EUR. Ve srovnání se stejným obdobím předchozího roku se podle listu Tiroler Tageszeitung prodalo o 3,3 % bytů více.

18.9.2016 Více

Několik tipů na gastronomické zážitky na Azurovém pobřeží

Při pomyšlení na francouzskou Riviéru se každému jistě vybaví luxusní jachty a všudypřítomný přepych. S touto nádhernou pobřežní oblastí Francie se toho však pojí mnohem více: rybáři, gurmánské trhy i klasické francouzské restaurace. Ať už jste si pořídili nemovitost na Azurovém pobřeží nebo sem zatím plánujete zavítat jen na dovolenou, nabízíme vám tipy na několik restaurací, jejichž návštěvu byste rozhodně neměli vynechat.

27.8.2016 Více

Monako má druhý nejdražší trh s nejluxusnějšími nemovitostmi na světě

Loňský rok byl na monackém realitním trhu velmi úspěšný. Celková hodnota prodaných nemovitostí činila 2,25 milionů eur. Jen 7 % z nich byly novostavby, které však zároveň tvořily 20 % tržeb.

12.8.2016 Více

Vývoj cen evropských nemovitostí. Ceny rostou v Rakousku i Španělsku

V návaznosti na referendum o vystoupení Velké Británie z EU se celý realitní svět zajímá o to, jaký vliv budou mít změny v nejbližších letech na britský trh a chování britských investorů. Jak jsou na tom ale ceny nemovitostí v ostatních státech?

6.8.2016 Více

Domov u moře: zvolíte Evropu, nebo Karibik?

Druhý domov u moře si již pořídily tisíce Čechů a další stále přibývají. Nejoblíbenější zůstávají nemovitosti v Evropě, zájem je ale i o bydlení na Floridě a v Karibiku.

31.7.2016 Více

Předpokládaný dopad Brexitu na ceny nemovitostí ve Velké Británii

Jedním z hlavních důvodů, proč zahraniční investoři míří právě do Velké Británie, je bezpečnost investic v Londýně. Je otázkou, zdali to takto zůstane také v budoucnu. V nejbližší době se neočekává žádný dramatický pokles cen londýnských nemovitostí, avšak dlouhodobý pokles cen nemovitostí v centru Londýna, jenž začal již před referendem, pravděpodobně bude pokračovat i nadále.

28.7.2016 Více

Bohatí zvažují odchod ze země

Zajímavé informace přinesl každoroční průzkum J&T Banky mezi českými a slovenskými dolarovými milionáři. Ti citlivě vnímají současnou politicko-ekonomickou situaci a stále častěji uvažují nad alternativou, že by se museli ze země odstěhovat.

17.7.2016 Více

Pořídili jste nemovitost ve Španělsku na investici? Můžete si gratulovat

Propad cen bývá u kvalitního zboží příležitostí k dobré investici. Potvrzuje se to i v případě nemovitostí ve Španělsku.

11.7.2016 Více

Nemovitosti v Miami. Příležitost pro investici i nový život

Ideální místo pro život. Podobná myšlenka nejspíše vytane nejednomu z návštěvníků Floridy, příznačně přezdívané Slunečný stát.

5.7.2016 Více
Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 289)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: