Zprávy

news rss
Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 299)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Pozemek v Dubai Jumeirah Village na prodej

Developerům a větším investorům si dovolujeme nabídnout ke koupi pozemek v lukrativní části Dubaje - Jumeirah Village Triangle. Pozemek je určený k rezidenční zástavbě.

22.11.2016 Více

Sezónu v Mayrhofenu zahájí Altitude Comedy Festival

Na festival Altitude Comedy v Mayrhofenu se každou sezónu již několik let přijíždí pořádně zasmát spousta lidí. Letos se festival bude konat dokonce dvakrát – na lyžích se tu můžete pobavit již o několik měsíců dříve, od 11. do 17. prosince. Kde jinde stylově zahájit sezónu a strávit Vánoce a Silvestr než v tradičním rakouském městečku?

19.11.2016 Více

Donald Trump: Come together

Dovolujeme si pogratulovat Donaldu Trumpovi k vítězství v prezidentských volbách. Politologická hodnocení této volby nechme na překvapených odbornících.

10.11.2016 Více

Zájem Čechů o investiční nemovitosti v zahraničí roste. Koupit mohou i dům na exotických Kapverdách, věrní ale zůstávají hlavně Chorvatsku

Realitní kanceláře zaznamenávají větší zájem Čechů o koupi investičních nemovitostí v zahraničí.

1.11.2016 Více

Nemovitost v cizině: Kde Češi nejvíc kupují. Co se vyplatí. A jak na to

Nemovitost v zahraničí vlastní podle odhadu realitek desítky tisíc Čechů. Užívají ji k vlastní rekreaci i pronájmu – a stále víc lidí kombinuje obojí.

1.11.2016 Více

Skicirkus Saalbach-Hinterglemm roste do rozlohy i kvality

V Čechách lze v posledních letech poměrně snadno propadnout pocitu, že zimy už nejsou to, co bývaly. A skutečně, bílé Vánoce už dávno nepatří k samozřejmým kulisám konce roku, a to dokonce ani v případě, že je trávíme na horách.

30.10.2016 Více

Velký přehled rakouských lyžařských středisek

Rakousko je mezi českými lyžaři volbou číslo 1. Popularita rakouských svahů stále roste i proto, že v porovnání například s Francií toho mohou nabídnout mnohem více za menší cenu.

16.10.2016 Více

U moře ve svém. Češi kupují levné bydlení v Bulharsku, nejvíc investují v Chorvatsku

Největší zájem v Bulharsku je o lokalitu Burgas u Černého moře, kde lze pořídit apartmán už od necelého milionu korun. To je výrazně méně než v Chorvatsku, kde si Češi pořizují bydlení k rekreaci nejčastěji. Dům v zahraničí podle obchodníků s nemovitostmi vlastní v současnosti desítky tisíc Čechů.

13.10.2016 Více

Chorvatsko láká slavné. Na dovolenou, i k pořízení nemovitosti

Chorvatsko už dávno není jen lacinější alternativou ke Španělsku nebo Francii. Nádherná příroda, historická města, čisté moře, dobré jídlo i kvalita služeb přispívají k rostoucímu kreditu země. To ostatně dokazuje i rostoucí náklonnost světových celebrit. Ty sem jezdí na dovolenou, ale také si zde pořizují letní sídla.

6.10.2016 Více

Poslední dva volné apartmány na prodej v Mayrhofenu

V samotném centru obce Mayrhofen - v srdci lyžařské oblasti Zillertal - v pěší vzdálenosti na lanovku Penkenbahn a pouze několik kilometrů na ledovec Hintertux!

1.10.2016 Více
Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 299)
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: