Nový projekt apartmánů v první linii u moře, Zrnovska Banja

Referenční číslo: DE19529
Země: Chorvatsko
Region: Ostrov Korčula
Město: Zrnovska Banja
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 83.00 m2 - 93.00 m2
 
Cena:
337.500 € - 362.500 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Nové apartmány v první linii u moře!

Na oblíbeném chorvatském ostrově Korčule, ve městě Zrnovska Banja, vzniká nový projekt se 6 apartmány. Komplex je situován v první linii u moře.

Budova bude mít 3 poschodí, na každém tak budou k dispozici 2 apartmány. V suterénu jsou umístěny podzemní garáže. Z garáže se pohodlně dostanete výtahem do každého patra domu.

Apartmány, které jsou k dispozici, mají 2 ložnice. Prodávají se včetně veškerého nábytku a 1 parkovacího místa. Další parkovací místo je možné dokoupit, jejich počet je ale omezený.V ceně je již zahrnuta kuchyň se všemi spotřebiči a klimatizace v každé obytné místnosti. 

V případě Vašeho zájmu je možné apartmány nechat pronajmout profesionální agenturou. Příjem z pronájmu se odhaduje ve výši cca 5%.

Komplex je situován 50 metrů od nově postaveného hotelu, ve kterém můžete využít jeho služeb jako např. vodní sporty, potápění, půjčovnu lodí, organizaci výlětů apod. Hotel disponuje restaurací, barem a plážovým barem, bazénem apod. Hlavní město Korčula je vzdáleno 3 km.

Dokončení komplexu se předpokládá před letní sezónou 2018. 

Zaujala Vás nabídka této nemovitosti? Kontaktujte nás. Rádi Vám zašleme více informací nebo domluvíme prohlídku místa výstavby. 

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: