Moderní vila s bazénem v pěší vzdálenosti od moře, Rogoznica

Referenční číslo: DU19469
Země: Chorvatsko
Region: Rogoznica
Město: Rogoznica
Typ nemovitosti: Rodinný dům/Vila
Velikost: 300.00 m2
 
Cena:
850.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Nabízená nemovitost je situována v turisticky atraktivní lokalitě v Rogoznice. Okolí je obklopené překrásnou exotikou. Místo nabízí azurově čisté moře a překrásné písečné pláže. Ideální místo pro trávení letních dovolených!

Obytná plocha o výměře 300 metrů čtverečních je rozdělena mezi čtyři podlaží. Suterén zahrnuje koupelnu, prádelnu, saunu a technickou místnost. Přízemí sestává z kuchyně, prostorného obývacího pokoje, ložnice, koupelny a sklepa. První patro nabízí 3 ložnice, koupelnu a toaletu. Ve druhém patře jsou k dispozici 3 ložnice, koupelna a toaleta. Z vily je nádherný výhled na moře.

K vile náleží pozemek o výměře 450 metrů čtverečních. Na pozemku se nachází soukromý bazén, u kterého si můžete skvěle odpočinout po náročném dni.

Vila je kompletně zařízená nábytkem, který je již zahrnutý v ceně. Součástí vybavení je mimo jiné i klimatizace. Parkování je samozřejmostí.

Rogoznica je oblíbenou turistickou destinací, a to zejména v letních měsících. Azurově čisté moře a písečné pláže lákají každoročně turisty z celého světa. Moře je zde klidné a je vhodné k plachtění. Rogoznica také nabízí bezpočet kulturních památek. Navštívit zde můžete např. jezero Dragon´s eye, NP Krka, NP Kornati, mořské akvárium, místní kostely či muzea, ve kterých se můžete seznámit s místní historií. Rogoznica je známá také především pro své kulturní manifestace, které navozují skvělou atmosféru. 

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: