Komfortní apartmán s krásným výhledem na moře
V tomto novém projektu již zbývá na prodej poslední apartmán LANATA-A-2. Jedná se o prostorný apartmán se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami, který se nachází ve Villa Lanata v Čiovo v blízkosti města Trogir. Apartmán nabízí nerušený výhled na moře a nachází se nad soukromým plaveckým bazénem. V ceně apartmánu je zahrnuta velmi kvalitní kuchyň se spotřebiči a parkovací místo v garáži.
Villa Tulipa Rai má celkem šest apartmánů, které jsou stavěny podle nejvyšších standardů kvality. K vile vede soukromá přístupová cesta. Nachází se v nádherném prostředí, je zde vlastní bazén a moře je jen kousek odsud.
Apartmány jsou umístěny v Okrug Gornji na ostrově Čiovo. Tato oblast je považována za jednu z nejnavštěvovanějších turistických destinací na Jadranu. Město Trogir je proslulé svou dlouhou historií a zachovalými památkami. Patří proto také pod ochranu UNESCO, jako jedno z prvních měst na pobřeží Jadranu. Dalším důležitým faktem o umístění apartmánů je jeho blízkost k mezinárodnímu letišti Split. Ostrov Čiovo je typická středomořská destinace s nedotčenou přírodou a průzračným mořem. Můžete si zde vychutnat klid odlehlé zátoky. Jsou zde však také kavárny a restaurace. Každý apartmán nabízí ohromující výhled na moře. Všechny apartmány mají vlastní podzemní garáže. V apartmánech je klimatizace, prvotřídní parkety a keramické dlaždice, úložný prostor, bezpečnostní dveře, žaluzie, TV/SAT.